The Revenge of Shinobi Classic

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 178,1 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma SEGA
The Revenge of Shinobi Classic, kaliteli görselleri ile oyuncularını memnun edecek bir oyundur.

The Revenge of Shinobi Classic mobil oyunu IOS  cihazınızda  ücret ödemeden oynayabileceğiniz aksiyon ve macera dolu bir mobil oyundur. Oyunda sizlere heyecan dolu anlar bekleyecek. Zorlu seviyeler, geçmesi zor engeller ve yenilmez olduğunu düşünen patronlar oyunda sizleri bekliyor olacak. The Revenge of Shinobi Classic aksiyonun her seviyede daha da arttığı sürükleyici bir mobil oyundur. 

Yeni başlayandan usta ninja'ya kadar dört zorluk seviye arasında ilerleme kat edebilirsiniz. Seviyelere geçişler oldukça zorludur. Bu zorluk sizi daha çok oyuna bağlayacaktır. Bunu başarabilirsiniz. Oyunda yenilmez bir şekilde ilerleme kat edebilirsiniz. Dokunmatik ekran sayesinde güçlü kahraman ninjayı zıplatarak engelleri ilerletebilirsiniz. Bütün düşman dalgalarını ortadan kaldırmak için ateş ve yıldırım güçlerini bir arada kullanabilirsiniz. 

Gücünüzü arttırmak için kendinizi oyuna verin. Önünüze çıkan her fırsatı gülü hamlelere çevirerek oyunun sonuna kadar ilerlemeye çalışın. Oyunun her seviyesinde gizli güçler ve görevler sizleri bekliyor. Güçleri bulun ve kendinizi daha da güçlendirin. Oyunu ancak siz ilerletebilirsiniz. Engelleri aşın, düşmanlarını yenin ve The Revenge of Shinobi Classic oyununun kazanan kişisi siz olun.

Daha Fazla Göster
The Revenge of Shinobi Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER